Aktualności - Filmy
My już znaleźliśmy swoją pasję! A Ty?
Redakcja: E-kultura Żory
Publikacja: 13-10-2015

PASJA – bez której nie da się żyć, którą można odkryć i realizować w rodzinnym mieście – DOMU – i to w każdym wieku: od dziecka, przez młodość aż po bycie seniorem. Takie jest przesłanie trzeciego filmu promującego Miejski Ośrodek Kultury w Żorach.

Produkcja jak zawsze została wsparta przez wspaniałych sponsorów, ludzi otwartych i chcących wspierać kulturę. Sponsorem głównym jest firma nkt cables. Ponadto wsparcie ofiarowali Gatta Esotiq i Szkoła językowa Tower School.

Spot reklamowy oparty jest na emocjach i uczuciach związanych z miejscem rodzinnym i pasją, która jest w nim rozwijana. Akcentujemy szerokie spektrum wiekowe, dla którego poruszane elementy są istotne i w pewnym stopniu niezmienne od lat - czytamy w scenariuszu przygotowanym przez reżysera.

Mamy nadzieję, że po raz kolejny uda nam się poruszyć serca, wyobraźnię i emocje widzów, a przez to zachęcić do odwiedzenia żorskiego MOK-u, który jest miejscem inspiracji i realizacji przeróżnych pasji- dodaje Elżbieta Koczar, specjalista ds. marketingu w MOK-u.

Do współpracy pozyskaliśmy wspaniałe osoby, mieszkańców Żor: Karolinkę Gamoń wraz z mamą Dominiką, Kamila Owczarka, ucznia ZPSM w Żorach, pana Franciszka Marszolika, wokalistę zespołu Carpe Diem (UTW Żory) oraz sopranistkę Dagmarę Świtacz, która przekonuje na własnym przykładzie, że warto odszukać swoją pasję i nią żyć.

Zapraszamy do MOK-u!

FILM ZOBACZ TUTAJ!