Aktualności - Inne
NOWOŚĆ w MOK-u! Urodzinki z pieskiem!
Redakcja: E-kultura Żory
Publikacja: 14-10-2015

"Czarodziejskie cztery łapy", czyli wyjątkowa impreza urodzinowa dla dzieci z udziałem łagodnego psa rasy golden retriever!

Bono to pies-terapeuta, który swoim przyjaznym usposobieniem pomaga dzieciom i dorosłym w różnych trudnościach, a ponadto umila czas najmłodszym i jest źródłem prawdziwej radości!

Dla dzieci kochających zwierzęta to wspaniała propozycja, aby zorganizować przyjęcie urodzinowe dla przyjaciół i zaprosić na nie specjalnego gościa - Bono i jego właścicieli. Przygotują oni specjalny program imprezy urodzinowej i wspólną zabawę z udziałem pieska.

W programie m.in.: gry i zabawy edukacyjne, robienie piesków z balonika, ozdabianie psich ciasteczek i wiele innych atrakcji!

Zaprasza firma Pozytywne4łapy!

Szczegóły pod nr tel. 668-251-378.

Środa, 19 września 2018
Januarego, Konstancji, Leopolda