Aktualności - Miejski Ośrodek Kultury
Robotyka - zapisy!
Redakcja: E-kultura Żory
Publikacja: 05-08-2016

Miejski Ośrodek Kultury w Żorach zaprasza na zajęcia z robotyki! Warsztaty odbywają się w soboty w roku szkolnym i trwają 3 godziny (grupy: o 9:00 i 12:00) i są płatne. Zestawy do konstrukcji robotów LEGO MINDSTORM zapewnia organizator.

UWAGA: zajęcia odbywają się w miesięcznych cyklach, uzależnionych od poziomu trudności. W każdym miesiącu stała grupa ma 4 spotkania. Od nowego miesiąca rusza nowa grupa lub kontynuowane są zajęcia danej grupy na wyższym poziomie, dlatego obowiązują zapisy. Szczegółowych informacji udzielają prowadzący zajęcia:

CENTRUM SPOŁECZNEGO ROZWOJU
tel./fax.: +48 32 444 64 53, tel.: +48 795 264 731

Zajęcia odbywają się w Domu Kultury na Dolnym Przedmieściu.

Zapisać się można w CSR lub w Domu Kultury również 32 434 24 36, wew. 14,17,23

17 września podczas Dnia Otwartego odbędą się warsztaty pokazowe i będzie też możliwość zapisu.

Środa, 19 września 2018
Januarego, Konstancji, Leopolda