Aktualności - Miejski Ośrodek Kultury
WAŻNA INFORMACJA DLA UCZESTNIKÓW KONKURSU KOMPOZYTORSKIEGO FIDE ET AMORE
Redakcja: Redaktor
Publikacja: 12-08-2016

UWAGA uczestnicy konkursu kompozytorskiego Fide et Amore!
W związku z tym, iż 15 sierpnia jest dniem wolnym, informujemy, iż prace wysłane 16 sierpnia będą spełniały kryteria określone w regulaminie konkursu.
- Organizatorzy konkursu

ATTENTION:  information for participants of the Fide et Amore Composers' Competition!!!
Due to a Holiday on August 15th 2016,  please be informed that the submissions for the Composers' Competition mailed on August 16th 2016 will be accepted as fulfilling the criteria determined in the regulations of the competition.
- Organizers of the competition

Projekt X Jubileuszowy Festiwal Twórczości Religijnej Fide et Amore w rocznicę 1050-lecia Chrztu Polski dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego
i Fundacji Współpracy Polsko - Niemieckiej

Poniedziałek, 19 listopada 2018