Aktualności - Inne
"Zumba Mama i ja"
Redakcja: E-kultura Żory
Publikacja: 26-02-2015

"Zumba Mama i ja" to energetyczne zajęcia taneczne dla mam i dzieci, organizowane w Domu Kultury już od października 2014 r. Zachęcamy do dołączenia do grupy w ramach wiosennego naboru do Studia Tańca Step Art!

Innowacyjne zajęcia "Zumba Mama i ja" zostały zorganizowane specjalnie z myślą o mamach, które nie chcą rezygnować ze swoich aktywności, a jednocześnie chcą spędzać jak najwięcej czasu ze swoimi dziećmi. Zumba to świetna zabawa w latynoskich rytmach, która zadba o kondycję naszą i naszego dziecka, poprawi nam humor i doda energii. Proste kroki taneczne, świetne kombinacje ruchów i motywująca muzyka porywa nas do zabawy.  Dzięki naszym zajęciom mama nabierze pewności siebie, świadomości swojego ciała, poprawi figurę i kondycję fizyczną. Maluch z kolei oswoi się z naturalnością tańca, nauczy się współpracy przy wykonywaniu układów choreograficznych oraz wyrażania uczuć poprzez taniec.

Zajęcia każdy wtorek godz. 18:30 koszt 50 zł za mamę i dziecko

Poniedziałek, 28 września 2020