Zespół Śpiewaczy "Małe Rojanki"

Zespół powstał w kwietniu 2009 r. Początkowo grupę dwunastu dziewczynek i dwóch chłopców prowadzili pani Karolina Widenka i pan Leonard Motyka.

Obecnie zespół tworzy 32 dzieci (27 dziewczynek i 5 chłopców). Od września 2010 r. grupę prowadzą: pani Urszula Budniok, pani Anna Badura i pan Leonard Motyka.

Zespół w ciągu roku daje około 30 występów na imprezach regionalnych.

Nagrody i wyróżnienia:
- I miejsce na XXX Wodzisławskich Spotkaniach z Folklorem
- Wyróżnienie w kategorii zespołów śpiewaczych na XII Wojewódzkim Przeglądzie Dziecięcych Zespołów Regionalnych „ZŁOTA KOTEWKA 2011"

Redakcja:  Irena Przeliorz
Wprowadzono: 29-06-2011