Kabaret YROŻ

KABARET YROŻ

Grupa z Żor założona w 2013 roku po warsztatach kabaretowych, z kilkuletnim doświadczeniem wywoływania śmiechu oraz pozytywnych łez, poprzez tworzenie wcześniej innych grup kabaretowych. W swoim programie pokazują społeczno - obyczajowy humor z dużą dawką ironii i dystansu do aktualnej rzeczywistości. W programie nie brakuje też improwizacji, w której publiczność również ma okazję poczuć „smak" kabaretu. Na pytania „skąd bierzecie pomysły na skecze?" odpowiadamy jednym słowem - życie.
Filip Gotz - strażak z krwi i kości. Gdyby mógł, to by w siedzibie OSP zamieszkał. Dostał propozycję zagrania w spektaklu „Zmarły", gdzie również po w/w warsztatach kabaretowych znaleźli się Bartek i Artur. Po krótkiej rozmowie, przyjął zaproszenie do kabaretu.
Bartłomiej Cichoński - urodzony aktor, zaraz po opuszczeniu brzuszka, jego płacz wywołał śmiech u lekarzy, oraz matek będących na oddziale położniczym. Prócz tego angaż w kilku sztukach grup teatralnych działających w Żorach i okolicy, komediant jakich mało.
Artur Banaszkiewicz - niemalże od dziecka satyryk, aktor, konferansjer, który ma za sobą liczne wystąpienia teatralno - filmowe, w latach 2011 - 2013 członek Kabaretu Szybkiego Pomysłu.
Tomasz Dziadek - techniczny kabaretu, w latach 2011 - 2013 techniczny Kabaretu Szybkiego Pomysłu. https://www.facebook.com/kabaretyroz?fref=ts

Redakcja:  E-kultura Żory
Wprowadzono: 30-07-2014