Warsztaty z konstruowania robotów z klocków LEGO

Miejski Ośrodek Kultury w Żorach zaprasza na zajęcia z robotyki! Warsztaty odbywają się w soboty i trwają 3 godziny (grupy: o 9:00 i 12:00) i są płatne. Zestawy do konstrukcji robotów LEGO MINDSTORM zapewnia organizator.

UWAGA: zajęcia odbywają się w miesięcznych cyklach, uzależnionych od poziomu trudności. W każdym miesiącu stała grupa ma 4 spotkania. Od nowego miesiąca rusza nowa grupa lub kontynuowane są zajęcia danej grupy na wyższym poziomie, dlatego obowiązują zapisy. Szczegółowych informacji udzielają prowadzący zajęcia:

CENTRUM SPOŁECZNEGO ROZWOJU
tel./fax.: +48 32 444 64 53, tel.: +48 795 264 731

Zajęcia odbywają się w Domu Kultury na Dolnym Przedmieściu.

Redakcja:  E-kultura Żory
Wprowadzono: 16-09-2014