NOWOŚĆ Salsa dla dzieci 5-6, 7-9 lat

wtorki g. 16:00 5-6 latki

g. 17:00 7-9 latki

50 zł karnet za 4 wejścia

Salsa kolumbijska to energetyczny, dynamiczny, niszowy w Polsce styl. Dzieci nauczą się wyczucia podstawowych rytmów, kroków, typowego stylingu, a nawet prostych akrobacji. Zajęcia salsy usprawniają koordynację ruchową, zwinność, gibkość, budują prawidłową postawę ciała oraz uczą pracy w grupie i obejścia scenicznego. Wszystko to widoczne jest w autorskich choreografiach, które tworzymy. Oprócz salsy pojawi się również merengue, bachata, choke i reggeaton.

Kamila Kruszka - debiutowała na scenie już w wieku 6 lat rolą... Papy Smerfa. Od 2012 roku zaraża miłością do tańca dzieci i młodzież. Jej zajęcia są pełne pozytywnej energii, wariactwa, ale też ciężkiej pracy nad swoimi umiejętnościami. Ma doświadczenie w prowadzeniu zajęć z tańca nowoczesnego, animacji tanecznej oraz Latino Dance, ale jej ulubionym stylem jest salsa kolumbijska. Wspaniała tancerka z wykształceniem pedagogicznym, pełna pasji, oaza spokoju i cierpliwości!
Grupa: Disco Robaczki i Salsa.

Redakcja:  E-kultura Żory
Wprowadzono: 14-09-2015