Zumba Fitness

ZUMBA®fitness

to fuzja tańca i aerobiku zainspirowana latynoskimi rytmami. Jest to innowacyjny system fitness kształtujący sylwetkę, poprawiający kondycję, wyzwalający potężne dawki pozytywnej energii.

ZUMBA, to połączenie prostych kroków tanecznych, świetnych kombinacji ruchów i rytmów latynoskich oraz międzynarodowych, tj. merengue, cumbia, regeton, salsa, flamenco, samba, taniec brzucha, cha-cha-cha, rumba, twist i wiele innych, które wraz z energetyczną muzyką porywają do zabawy. Atmosfery panującej na zajęciach nie da się opisać, trzeba spróbować i poczuć to na własnej skórze.

ZUMBA jest przeznaczona dla wszystkich nie zależnie od wieku, płci, zdolności ruchowych lub doświadczenia w tańcu lub fitnessie, gdyż łatwo ją dostosować do indywidualnych potrzeb i możliwości. Coraz więcej i więcej osób bawi się z Zumbą i chcemy zadbać o to, aby ich doświadczenie było jak najbardziej komfortowę w wygodnej, pełnej kolorów, najświeższej kolekcji odzieży Zumby. Cóż jest bardziej zabawnego niż uczestniczenie w lekcji całkowicie w stylu Zumba, dlatego na zjęciach zalecany jest strój sportowy, wygodny, nie krępujący ruchów. Istnieje możliwośc zakupu orginalnego stroju do ZUMBY. Aktualana kolekcja i ceny znajdują się na stronie

www.zumbapolska.pl oraz  www.zumba.com

Wybrane stroje i akcesoria można zamówić bezpośrednio u prowadzącej zajęcia.

Wtorki g. 19:00, piątki g. 18:00 karnety 50, 95 zł

Redakcja:  E-kultura Żory