Joga

Joga w każdą środę o g. 17:00 karnet 95 zł (4 x 2 godz.)

Anna Kędzierska - dyplomowany instruktor jogi. Dyplom uzyskała na Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach pod okiem Janusza Szopy. Od tego czasu rozpoczęła pracę z ciałem na wielu płaszczyznach. Jest refleksologiem, dietetykiem w oparciu o system Medycyny Chińskiej, homeopatką, hirudoterapeutą, uczy się ziołolecznictwa i wciąż poznaje nowe metody pracy z myślą o swoich uczniach i pacjentach. Ashtanga jogę doskonali w Indiach. Uczy się, poszukując najlepszych nauczycieli - Lino Miele, She Shadri, Ajay Kumar.Jest weganką kochającą gotować. Piecze chleby na zakwasie, Prowadzi warsztaty z gotowania, pokazując, że szczupła sylwetka nie wymaga rezygnacji z jedzenia, tylko odpowiednich zmian w sposobie życia.

Redakcja:  E-kultura Żory
Wprowadzono: 15-09-2015